Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Dlaczego za cebulki kwiatowe, krzewy, drzewka czy inne sadzonki w sklepie zapłacimy więcej niż na bazarze? Co wtedy, gdy coś nie wzejdzie? Albo podoba nam się jakaś roślina, a w sklepie została tylko jedna cebulka albo sadzonka i nie mamy w czym wybierać?

W naszej firmie, Sklep Ogrodniczy Odyjas, dbamy o to, aby sprzedawane produkty były najwyższej jakości.

Cebulki kwiatowe zamawiamy tylko od sprawdzonych dostawców i producentów. Dzięki temu posiadają certyfikaty, które gwarantują satysfakcję. Przy zakupie warto zapytać sprzedawcę o szczegóły. Wszystkie informacje dotyczące uprawy danego kwiatu są dostępne na opakowaniu. Możemy się z niego dowiedzieć czy roślina będzie na tyle wysoka, że będzie potrzebowała podpory, jakie lubi stanowisko, kiedy powinniśmy ją posadzić i kiedy zakwitnie, jak ją nawozić. Warto też dowiedzieć się jak ustrzec się zniszczenia cebulki przez gryzonie żyjące w ziemi lub inne szkodniki. Dzięki tej wiedzy połączonej z najwyższą jakością cebulek gwarantujemy Państwu sukces. Niektóre z cebulek posiadają osobne opakowania, które można zatrzymać jako dowód reklamacyjny.

Dlaczego drzewka i krzewy warto kupować u lokalnych sprzedawców?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Lokalni sprzedawcy wiedzą, co sadzić lokalnie. Co ciekawe, Polska jest mocno zróżnicowana pod względem klimatu czy gleby. Dlatego inną odmianę gruszy posadzimy na Dolnym Śląsku, a inną na Podlasiu. Duże firmy posiadają te same produkty na terenie całego kraju, a miejscowi sprzedawcy mogą wybrać to, co najlepsze w danym regionie.

A co wtedy, gdy jakaś roślina nam się podoba, ale w sklepie została tylko jedna jej sztuka?

Lubimy mieć wybór, to normalne. Dlatego spośród wielu sadzonek, cebulek czy drzewek chcemy wziąć tę najładniejszą. Ale zdarza się, że nie mamy wyboru, bo została ostatnia sztuka. Nie obawiaj się. Dzięki sprawdzonym dostawcom i najwyższej jakości mamy pewność, że nawet ta ostatnia sztuka wyrośnie na piękną roślinę. Jeśli masz wątpliwości zachowaj paragon i etykietę, które są podstawą do reklamacji.

Bardzo często ostatnie sztuki lądują w naszym rodzinnym ogródku. Chyba nie mamy teraz roślin, które kupujemy, bo nam się podobają. Sadzimy to, co zostaje. Taki urok prowadzenia Sklepu Ogrodniczego. Dlatego z całą pewnością możemy powiedzieć, że wszystko wyrasta.

Wszystkie zdjęcia w tym artykule pochodzą z naszego ogródka.